Обласний конкурс «Музичний калейдоскоп» виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання)
09 квітня 2017 року у приміщеннях Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка та Полтавської дитячої музичної школи № 1 ім. П.І. Майбороди відбувся обласний конкурс «Музичний калейдоскоп» виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання). Даний конкурс започаткований та проведений Обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури за підтримки Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації з метою виявлення і підтримки творчо обдарованої молоді у жанрах вокального та інструментального мистецтва, удосконалення методик гри на різних інструментах, стимулювання творчого потенціалу в системі формування вітчизняної сучасної музичної культури.
У конкурсі взяли участь 130 ансамблів із 26 шкіл естетичного виховання Полтавської області.

Високопрофесійне журі конкурсу – викладачі Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка – визначили 82 переможця конкурсу з яких 28 абсолютних переможців.

Номінація «Ансамблі малого складу» (вокальні, інструментальні, змішані)

Гран Прі

Ансамбль народних інструментів ПСМНЗ «Дитяча музична школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області», керівник – Андріянов В.Г.

Дует скрипалів у складі Чуб Катерини та Литвиненко Аліси – учнів ПСМНЗ (ШЕВ) Лубенської музичної школи, керівник – Романченко А.Л. концертмейстер – Самойленко Л.О.

Дует акордеоністів «Акцент» Полтавської ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди, керівник – Романенко А.А., Братанова Т.В.

Дует скрипалів у складі Чунадри Феодора та Георгієвої Валерії – учнів Полтавської ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди, керівник – Лисенко Т.Ф., концертмейстер – Єфремова Н.В.

Фортепіанний ансамбль у складі Німич Сніжани та Бишевича Артема – учнів ПСМНЗ (ШЕВ) Лубенської музичної школи, керівник – Самойленко Л.О.

Інструментальне тріо у складі Кузьменка Антона, Проценко Злати та Проценко Зоряни – учнів Полтавської ДМШ № 3 ім. Б. Гмирі, керівники: Опошнян А.Ю., Опошнян С.Г.

Фортепіанний ансамбль у складі Олійника Олександра, Сидорова Володимира та Гріненка Ярослава – учнів Полтавської ДМШ № 1 імені П.І. Майбороди, керівники: Целовальник Л.А., Кустарева Н.П.

І місце

Камерний ансамбль у складі Корнієць Вероніки та Корнієць Анастасії учнів – Гадяцької ДМШ, керівники: Гриб В.М., Джанкардашлійскі Л.В.

Ансамбль народної музики «Барвінок» Шишацької ДМШ, керівник – Біленька Н.П.

Ансамбль скрипалів ПСМНЗ (ШЕВ) Лубенської музичної школи, керівник – Романченко А.Л., концертмейстер – Самойленко Л.О.

Камерний ансамбль у складі Лук'янчик Уляни та Шеховцова Єгора – учнів Полтавської ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди, керівники: Водяник І.В., Матвієнко О.В.

Фортепіанний ансамбль «Сім нот» Хорольського ПСМНЗ (ДМШ), керівники: Ювченко О.М., Байгерич С.П.

Фортепіанний ансамбль у складі Бишевича Артема, Німич Сніжани, Черниш Валерії та Кумонок Єлизавети – учнів ПСМНЗ (ШЕВ) Лубенської музичної школи, керівник – Самойленко Л.О.

Фортепіанний ансамбль у складі Волошиної Анни та Галушко Олени – учнів ПСМНЗ «Дитяча музична школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області», керівник – Євтушенко С.В.

Ансамбль «Візерунок» Полтавської МШМ «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко, керівники: Курінна О.І., Берюк С.В., концертмейстер – Хомік Л.В.

Тріо «Веснянка» Полтавської МШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко, керівник – Курінна О.І.

Фортепіанний ансамбль у складі Овакімян Анни та Гречкосій Іванни – учнів Полтавської ДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка, керівник – Прохазка О.А.

Фортепіанний ансамбль у складі Павлій Олександри, Волох Мілани, Докторової Катерини, Кравцової Єлизавети – учнів Полтавської ДМШ № 3 ім. Б. Гмирі, керівники: Будніченко М.Г., Зубова О.Л.



Номінація «Ансамблі великого складу»

Гран Прі

Вокальний ансамбль «Джерельце» Гребінківської ДМШ, керівник – Гринь Н.О., концертмейстер – Кравченко А.В.

Ансамбль скрипалів «Концертіно» ПСМНЗ «Дитяча музична школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області», керівник – Фоміна Ж.О., концертмейстер – Афанасьєва Н.А.

І місце

Інструментальний ансамбль «Ритмічні палички» Котелевської ДМШ, керівник – Сокуренко В.І., концертмейстер – Безпалько І.А.

Ансамбль бандуристок «Крутограй» Великобагачанської ДМШ ім. Ф.Д. Кушнерика, керівник – Криндач Ю.П.

Ансамбль скрипалів «Гармонія» Полтавської ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди, керівник – Водяник І.В., концертмейстер – Матвієнко О.В.

Вокальний ансамбль хлопчиків Полтавської МШМ «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко, керівник – Дроздова В.О., концертмейстер – Медяник Є.О.

Вокальний ансамбль дівчат «Веселка» Полтавської ДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка, керівник – Іжаченко Н.П., концертмейстер – Діденко М.Є.

Ансамбль скрипалів Полтавської ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди, керівник – Лисенко Т.Ф., концертмейстер – Єфремова Н.В.

Ансамбль акордеоністів «Вогняні хлопці» Полтавської ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди, керівник – Романенко А.А., концертмейстер – Педан А.В.

Оркестр народних інструментів Полтавської ДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка, керівник – Глинський О.Б., концертмейстери: Логвиненко-Баратинська Е.Є., Жданов В.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломи Гран Прі, І, II, ІІІ ступенів, дипломами та подяками Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації. Завдання Конкурсу – поширення досвіду роботи провідних колективів області та кращих педагогів, підвищення рівня виконавської майстерності, сценічної культури учнів, вивчення, популяризація світового, національного, класичного та сучасного репертуару.
Полтава © 2017
Обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва та культури
У разі використання матеріалів сайту послатися на сторінку джерела
This site was made on Tilda — a website builder that helps to create a website without any code
Create a website