Обласний конкурс «Срібний черевичок»
учнів хореографічних відділень початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання)
З метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння розвитку національної хореографічної школи, вдосконалення сучасних методик викладання хореографії у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (школах естетичного виховання) 03 березня 2017 року у приміщенні Полтавського міського Будинку культури відбувся обласний конкурс «Срібний черевичок» учнів хореографічних відділень початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) та церемонія нагородження лауреатів конкурсу.
Цього року у конкурсі взяли участь понад 730 учнів із 20 мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів Полтавщини.
Оргкомітет конкурсу отримав 75 заявок від 29 хореографічних колективів.
Абсолютні переможці обласного конкурсу «Срібний черевичок» учнів хореографічних відділень початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання):

ГРАН-ПРІ

Номінація «Сучасний танець» ІІ вікова категорія:
Зразковий ансамбль танцю «Модерн» Студія естетичного виховання
Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського,
керівник – Берус Наталія Георгіївна.

І МІСЦЕ

Номінація «Народний танець» І вікова категорія:
Зразковий ансамбль танцю «Модерн» Студія естетичного виховання
Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського,
керівник – Берус Наталія Георгіївна.

Номінація «Сучасний танець» І вікова категорія:
Зразковий хореографічний колектив «Пірует»
Полтавська міська школа мистецтв
(Мала академія мистецтв) ім. Р. Кириченко,
керівники – Олевська Тамара Володимирівна, Олевська Марія Віталіївна.

Номінація «Сучасний танець» І вікова категорія:
Зразковий ансамбль танцю «Модерн» Студія естетичного виховання
Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського,
керівник – Берус Наталія Георгіївна.

Номінація «Класичний танець» ІІ вікова категорія:
Ансамбль класичного танцю «Фуете»
Полтавська міська школа мистецтв
(Мала академія мистецтв) ім. Р. Кириченко,
керівник – Лобінцева Альбіна Юріївна.

Номінація «Народний танець» ІІ вікова категорія:
Хореографічний колектив «Стиль»
Пирятинська школа естетичного виховання,
керівник – Гречуха Віталіна Сергіївна.

Номінація «Народний танець» ІІ вікова категорія (мала форма):
Зразковий хореографічний ансамбль «Зорецвіт»
Сенчанська дитяча музична школа,
керівник – Безнос Людмила Володимирівна.

Номінація «Народний танець» ІІ вікова категорія (ансамбль):
Зразковий хореографічний ансамбль «Зорецвіт»
Сенчанська дитяча музична школа,
керівник – Безнос Людмила Володимирівна.

Номінація «Народний танець» ІІІ вікова категорія:
Зразковий хореографічний ансамбль «Зорецвіт»
Сенчанська дитяча музична школа,
керівник – Безнос Людмила Володимирівна.

Номінація «Народний танець» ІІІ вікова категорія:
Хореографічний колектив «Барви»
Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад
(школа естетичного виховання) Лубенська музична школа,
керівник – Царюк Анатолій Михайлович.

Номінація «Сучасний танець» ІІІ вікова категорія:
Зразковий ансамбль танцю «Модерн» Студія естетичного виховання
Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського,
керівник – Берус Наталія Георгіївна.
Обласний конкурс «Срібний черевичок» учнів хореографічних відділень початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) та церемонія нагородження лауреатів конкурсу проведено Обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури за сприяння Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації.
Полтава © 2017
Обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва та культури
У разі використання матеріалів сайту послатися на сторінку джерела
Made on
Tilda