Обласний конкурс «Юний віртуоз Полтавщини»
виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання)
ᅠᅠ17 березня 2018 року у приміщеннях мистецьких навчальних закладів м. Полтави, відповідно до розподілених номінацій, відбувся обласний конкурс «Юний віртуоз Полтавщини» виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання). Даний конкурс започаткований та проведений Обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури за підтримки Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації з метою стимулювання та реалізації духовного, творчого потенціалу учнів, патріотичного виховання підростаючого покоління, пошуку та підтримки юних обдарувань, розкриття та розвитку творчої індивідуальності, виконавської майстерності учнів.

ᅠᅠУ конкурсі взяли участь 473 учні із 38 шкіл естетичного виховання області та Школи-студії при Полтавському музичному училищі імені М.В. Лисенка.

ᅠᅠПереможці конкурсу нагороджуються дипломи Гран Прі, І, II, ІІІ ступенів, дипломами та подяками Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.

ᅠᅠМистецька подія популяризує виконавську майстерність учнів шкіл естетичного виховання Полтавської області, сприяє поглибленому вивченню творів вітчизняної та світової класики, подальшому вдосконаленню національної музичної педагогічної школи, примножує культурні здобутки регіону, сприяє виявленню та підтримці талановитої учнівської молоді, реалізації їх творчого потенціалу, удосконаленню методик навчання гри на різних музичних інструментах.

Підсумки конкурсу:
Номінація «Фортепіано» (молодша група)


Гран Прі

Єрух Артем - Горішньоплавнівська ДМШ
Викладач - Євтушенко Світлана Володимирівна



І місце

Шеховцов Єгор - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Матвієнко Олена Валентинівна

Безбородова Євгенія - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Горбушкіна Ольга Миколаївна

Дмитренко Іван - Студія при ПМУ ім..М.В.Лисенка
Викладач - Пащенко Тетяна Василівна


ІІ місце

Денисюк Валерія - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Горбушкіна Ольга Миколаївна

Васяніна Юлія - Карлівська ДМШ
Викладач - Лисовська Катерина Олександрівна


ІІІ місце

Хатту Мохаммед Алі - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Медведєва Тетяна Миколаївна

Парнюк Ярослав - Кременчуцька ДМШ №1 ім. П.Чайковського
Синянська Наталія Миколаївна

Ханас Анастасія - Полтавська ДМШ №2 ім. В.П.Шаповаленка
Викладач - Тутова Ірина Іванівна

Мошкін Арсеній - Горішньоплавнівська ДМШ
Викладач - Головня Юлія Анатоліївна



Диплом

Травіна Даніела - Кременчуцька ДМШ №2
Викладач - Коваленко Наталія Євгеніївна

Филонич Еліна - Полтавська ДМШ №2 ім. В.П.Шаповаленка
Викладач - Прохазка Олена Анатолієвна

Мудраченко Анастасія - Хорольський ПСМНЗ (ДМШ)
Викладач - Байгерич Світлана Петрівна

Бредун Ксенія - Гадяцька ДМШ
Викладач - Шарапова Наталія Андріївна

Артюх Аліса - Кобеляцька ДМШ
Викладач - Павленко Ірина Олександрівна

Гнилосир Іван - Карлівська ДМШ
Викладач - Крамаренко Богдана Володимирівна

Коваль Софія - Гадяцька ДМШ
Викладач - Кравченко Діна Анатоліївна




Номінація «Фортепіано» (середня група)


Гран Прі

Свічкар Дмитро - ПДМШ №2 ім. В.П.Шаповаленка
Викладач - Прохазка Олена Анатоліївна




І місце

Король Олена - Полтава ДМШ №1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Целовальник Любов Анатоліївна

Вільховченко Віра - Кременчуцька ДМШ №1 ім. П.І.Чайковського
Викладач - Ковбас Людмила Леонтіївна




ІІ місце

Миколенко Анна - Решетилівська ДШМ
Викладач - Коваленко Тетяна Леонідівна

Місюра Анастасія - Полтава ДМШ №1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Амельохіна Вікторія Анатолієвна

Крюкова Марія - Полтава ДМШ №3 ім. Б.Р.Гмирі
Викладач - Опошнян Світлана Геннадіївна

Кузьменко Антон - Полтава ДМШ №3 ім. Б.Р.Гмирі
Викладач - Зубова Оксана Львівна



ІІІ місце

Шкляр Олександра - Горішшньоплавнівська ДМШ
Викладач - Головня Юлілія Анатолієвна

Охріменко Єлизавета - Полтава ДМШ №1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Целовальник Любов Анатоліївна

Лугіна Кіра - Кременчцька ДМШ №2
Викладач - Бикова Нонна Петрівна



Диплом

Шпанькова Єлизавета - Полтава ДМШ №3 ім. Б.Р.Гмирі
Викладач - Будніченко Марина Геннадіївна

Слюсаренко Дарина - Котелевська ДМШ
Викладач - Шурховецька Надія Юріївна

Бунчак Єва - Горішшньоплавнівська ДМШ
Викладач - Завалій Ірина Володимирівна

Уманцев Артьом - Гадяцька ДМШ
Викладач - Дерев'янко Тетяна Михайлівна






Номінація «Фортепіано» (старша група)

Гран Прі

Колодій Антон - Студія при ПМУ ім..М.В.Лисенка
Викладач - Трусова Елла Вуколівна





І місце

Матвієнко Марія - Горішньоплавнівська ДМШ
Викладач - Євтушенко Світлана Володимирівна

Филь Анна - Гадяцька ДМШ
Викладач - Дерев'янко Тетяна Михайлівна

Волошина Анна - Горішньоплавнівська ДМШ
Викладач - Бекетова Людмила Миколаївна

Кійко Лілія - Пирятинська ШЕВ
Викладач - Коваленко Зінаїда Володимирівна

Олійник Олександр - Полтава ДМШ №1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Целовальник Любов Анатоліївна




ІІ місце

Сидорчук Катерина - Лубенська МШ
Викладач - Гордієнко Ірина Олексіївна

Іванець Анастасія - Пирятинська ШЕВ
Викладач - Коваленко Зінаїда Володимирівна

Гартвіг Віолетта - Пирятинська ШЕВ
Викладач - Коваленко Зінаїда Володимирівна

Скрипник Костянтин - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Просяник Лариса Євгеніївна

Ткаченко Олексій - ПМШМ «МАМ» ім.Р. Кириченко
Викладач - Перекрестова Оксана Юріївна




ІІІ місце

Ольговський Гліб - Котелевська ДМШ
Викладач - Фоменко Лілія Василівна

Кордубан Євгеній - Хорольський ПСМНЗ (ДМШ)
Викладач - Ювченко Олена Миколаївна

Близнюк Катерина - Хорольський ПСМНЗ (ДМШ)
Викладач - Бай Олена Олександрівна

Швець Ангеліна - Карлівська ДМШ
Викладач - Мреква Олена Валентинівна

Зуєнко Руслана - Кобеляцька ДМШ
Викладач - Каташ Тетяна Андріївна

Павлій Олександра - ПДМШ №3 ім.Б.Р.Гмирі
Викладач - Зубова Оксана Львівна

Каргачинський Владислав - ПДМШ №3 ім.Б.Р.Гмирі
Викладач - Трикоз Ірина Григорівна

Волох Милана - ПДМШ №3 ім.Б.Р.Гмирі
Викладач - Будніченко Марина Геннадіївна




Диплом

Цап Володимир - Котелевська ДМШ
Викладач - Топольник Леся Василівна

Федоренко Вікторія - Кобеляцька ДМШ
Викладач - Павленко Ірина Олександрівна

Заїка Олександр - Лохвицька ДМШ
Викладач - Крутько Оксана Федорівна

Марченко Марія - КДМШ №1 ім. П.Чайковського
Викладач - Ковбас Людмила Леонтіївна

Макаревич Михайло - ПМШМ «МАМ» ім. Р.О.Кириченко
Викладач - Літвінова Валентина Іванівна





Номінація «Дерев'яні духові інструменти»
МОЛОДША ГРУПА


Гран Прі


Курінна Софія - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко,
Викладач - Макарова Оксана Володимирівна
Концертмейстер - Полухіна Ольга Сергіївна


І місце


Павліш Роман - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Макарова Оксана Володимирівна
Концертмейстер - Рекало Ірина Олексіївна


ІІ місце


Лисовський Роман
- Карлівська ДМШ
Викладач - Коваленко Віктор Гаврилович
Концертмейстер - Лисовська Катерина Олександрівна

Шевченко Алісія - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Котельнікова Марина Сергіївна
Концертмейстер - Каленіченко Олена Петрівна

Тіхонова Поліна - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Макарова Оксана Володимирівна
Концертмейстер - Рекало Ірина Олексіївна


ІІІ місце


Соловчук Юрій - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Брусенська Олена Олександрівна
Концертмейстер - Каленіченко Олена Петрівна

Дєточка Марія - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Котельнікова Марина Сергіївна
Концертмейстер - Каленіченко Олена Петрівна

Чабан Артем - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Котельнікова Марина Сергіївна
Концертмейстер - Каленіченко Олена Петрівна

Радоманов Ілля - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Брусенська Олена Олександрівна
Концертмейстер - Каленіченко Олена Петрівна

Сеник Ольга - Горішньоплавнівська ДМШ
Викладач - Ніколаєв Степан Данилович
Концертмейстер - Вергелєсова Любов Михайлівна


Диплом


Лимаренко Данило - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Коваленко Володимир Сергійович
Концертмейстер - Стасюк Валентина Петрівна

Лисенко Єлизавета - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Козаченко Юрій Якович
Концертмейстер - Стасюк Валентина Петрівна

Павленко Анатолій - Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Бородай Марина Тарасівна
Концертмейстер - Трикоз Ірина Григорівна

Хіщенко Олександр - Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Попік Віталій Андрійович
Концертмейстер - Яроха Світлана Володимирівна

Гусейнов Володимир - Карлівська ДМШ
Викладач - Коваленко Віктор Гаврилович
Концертмейстер - Лисовська Катерина Олександрівна




СЕРЕДНЯ ГРУПА


І місце

Федій Меланія - Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Костін Олег Миколайович
Концертмейстер - Давидюк Марина Георгіївна

Кочерга Тимофій - Лубенська МШ
Викладач - Мисник В'ячеслав Васильович
Концертмейстер - Грицун Ольга Віталіівна

Кузьменко Антон - Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Опошнян Артем Юрійович
Концертмейстер - Опошнян Світлана Геннадіївна


ІІ місце

Левченко Михайло - Кременчуцька ДМШ №3 ім. М.М.Колачевського
Викладач - Світличний Едуард Едуардович
Концертмейстер -Загоруйко Ірина Анатоліївна

Подрезов Павло - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Баластрик Віктор Миколайович
Концертмейстер - Голець Олена Олександрівна

Кісурін Вадим - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Цюк Міла Юріївна
Концертмейстер - Каленіченко Олена Петрівна

ГончаренкоНазар - Полтавська ДМШ №2 ім. В.П.Шаповаленка
Викладач - Мартиненко Вячеслав Миколайович
Концертмейстер -Пащенко Тетяна Олександрівна

ВоликАнтон - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Літвінов Сергій Валентинович
Концертмейстер -Медяник Євгенія Олегівна

Проценко Злата - Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Опошнян Артем Юрійович
Концертмейстер - Опошнян Світлана Геннадіївна

Гречкосій Іванна - ДМШ №2 ім. В.П.Шаповаленка
Викладач - Мартиненко Вячеслав Миколайович
Концертмейстер - Пащенко Татяна Олександрівна


ІІІ місце

Атаманчук Ян - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач -Котельнікова Марина Сергіївна
Концертмейстер - Каленіченко Олена Петрівна

Єрух Софія - Горішньоплавнівська ДМШ
Викладач - Післяк Володимир Іванович
Концертмейстер - Вергелєсова Любов Михайлівна

Котов Тимофій - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Котельнікова Марина Сергіївна
Концертмейстер - Каленіченко Олена Петрівна

Кліндухова Крістіна - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Козаченко Юрій Якович
Концертмейстер - Стасюк Валентина Петрівна

Кондра Михайло - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Коваленко Володимир Сергійович
Концертмейстер - Стасюк Валентина Петрівна

Грищенко Анастасія -Лучанська ДМШ
Викладач - Заяра Іван Олександрович
Концертмейстер - Малогуб Ірина Миколаївна


Диплом

Остапенко Володимир - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Брусенська Олена Олександрівна
Концертмейстер - Смольська Алла Борисівна




СТАРША ГРУПА


Гран Прі

Матвієнко Софія - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко,
Викладач - Русняк Григорій Іванович
Концертмейстер - Полухіна Ольга Сергіївна


ІІ місце

Адаменко Володимир - Лубенська МШ
Викладач - Мисник В'ячеслав Васильович
Концертмейстер - Грицун Ольга Віталіівна

Поровай-Невойт Богдан - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Русняк Григорій Іванович
Концертмейстер -Голець Олена Олександрівна

Стрілець Микола - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Макарова Оксана Володимирівна
Концертмейстер - Полухіна Ольга Сергіївна

КуликЕлеонора - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Цюк Міла Юріївна
Концертмейстер - Наказний Андрій Сергійович

Темник Тетяна - Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Костін Олег Миколайович
Концертмейстер - Давидюк Марина Георгіївна

Козинець Єгор - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Русняк Григорій Іванович
Концертмейстер - Голець Олена Олександрівна


ІІІ місце

Бикова Маргарита -Кобеляцька ДМШ
Викладач - Поберій Олександр Іванович
Концертмейстер - Хрієнко Тетяна Анатоліївна

Стрілець Микола - Гребінківська ДМШ
Викладач - Цюк Юрій Миколайович
Концертмейстер - Кір'ян Дар'я Олександрівна

Дробишев Микита - Кременчуцька ДМШ №1 ім. П.І.Чайковського
Викладач - Світличний Едуард Едуардович
Концертмейстер - Шай Тамара Григорівна

Хайхан Ілля - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Коваленко Володимир Сергійович
Концертмейстер - Стасюк Валентина Петрівна

Краснокутський Максим - Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Опошнян Артем Юрійович
Концертмейстер - Опошнян Світлана Геннадіївна

Мягкохліб Анатолій - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Баластрик Віктор Миколайович
Концертмейстер - Голець Олена Олександрівна

Дорошенко Софія - Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Попік Віталій Андрійович
Концертмейстер - Кучеренко Наталія Віталіївна

КанарикАртем - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Русняк Григорій Іванович
Концертмейстер - Голець Олена Олександрівна


Диплом

Богданова Катерина - Кобеляцька ДМШ
Викладач - Поберій Олександр Іванович
Концертмейстер - Хрієнко Тетяна Анатоліївна

Ігошкін Захар - Кременчуцька ДМШ №1 ім. П.І.Чайковського
Викладач - Світличний Едуард Едуардович
Концертмейстер - Шай Тамара Григорівна

Федоренко Єлизавета - Оржицька ДМШ
Викладач - Сілкова Тетяна Олександрівна
Концертмейстер - Бутурлим Олена Василівна

Кондратюк Марія - Кременчуцька ДМШ №1 ім. П.І.Чайковського
Викладач - Мізяк Юрій Іванович
Концертмейстер - Коржова Тетяна Іванівна

Берлін Маргарита - Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Попік Віталій Андрійович
Концертмейстер - Кучеренко Наталія Віталіївна

Петрик Анастасія - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Брусенська Олена Олександрівна
Концертмейстер - Каленіченко Олена Петрівна

Помазан Максим - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Брусенська Олена Олександрівна
Концертмейстер - Смольська Алла Борисівна

Номінація « Мідні духові інструменти »
МОЛОДША ГРУПА


ІІ місце

Алі Рафік - Глобинська ДШМ
Викладач - Мушій Борис Богданович
Концертмейстер - Довженко Віра Олександрівна

Олішевський Андрій - Гадяцька ДМШ
Викладач - Чайка Євген Анатолійович
Концертмейстер - Омельченко Ольга Віленівна

Рубан Олексій - Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Нємєрцев В'ячеслав Захарович
Концертмейстер - Трикоз Ірина Григорівна


Диплом

Шкляр Андрій - Горішньоплавнівська ДМШ
Викладач - Шевченко Петро Зіновійович
Концертмейстер - Вергелєсова Любов Михайлівна




СЕРЕДНЯ ГРУПА


Гран Прі

Сухина Андрій - Кременчуцька ДМШ №1 ім. П.І.Чайковського
Викладач - Світличний Едуард Едуардович
Концертмейстер - Шай Тамара Григорівна


І місце


Гнатко Римма - Горішньоплавнівська ДМШ
Викладач - Шевченко Петро Зіновійович
Концертмейстер - Вергелєсова Любов Михайлівна


ІІ місце


Власенко Дмитро - Глобинська ДШМ
Викладач - Мушій Борис Богданович
Концертмейстер - Довженко Віра Олександрівна


ІІІ місце


Бойко Денис - Горішньоплавнівська ДМШ
Викладач - Шевченко Петро Зіновійович
Концертмейстер - Вергелєсова Любов Михайлівна

Жовтяк Дмитро - Кобеляцька ДМШ
Викладач - Скляренко Олександр Миколайович
Концертмейстер - Павленко Ірина Олександрівна


Диплом

Микитенко Андрій - Полтавська ДМШ №2 ім. В.П. Шаповаленка
Викладач - Фелько Олександр Вячеславович
Концертмейстер - Павленко Ірина Петрівна




СТАРША ГРУПА


І місце

Абдуллаєв Анвер - Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Нємєрцев В'ячеслав Захарович
Концертмейстер - Покінська Ірина Леонідівна

Кіптіло Руслан - Глобинська ДШМ
Викладач - Мушій Борис Богданович
Концертмейстер - Довженко Віра Олександрівна

Шавлай Сергій - Горішньоплавнівська ДМШ
Викладач - Шевченко Петро Зіновійович
Концертмейстер - Вергелєсова Любов Михайлівна

Кузьменко Андрій - Глобинська ДШМ
Викладач - Мушій Борис Богданович
Концертмейстер - Довженко Віра Олександрівна


ІІ місце

Рябич Ольга - Семенівська ДМШ
Викладач - Долина Борис Іванович
Концертмейстер - Долина Борис Іванович

Ковалик Віталій - Зіньківська ДМШ
Викладач - Пилипенко Олексій Олексійович
Концертмейстер - Горобець Ірина Олександрівна

Калембет Владислав - Зіньківська ДМШ
Викладач - Пилипенко Олексій Олексійович
Концертмейстер - Горобець Ірина Олександрівна


ІІІ місце

Шевченко Дмитро - Карлівська ДМШ
Викладач - Коваленко Віктор Гаврилович
Концертмейстер - Крамаренко Богдана Володимирівна

Косенко Сергій - Чорнухинська ПСШЕВ
Викладач - Ковган Олександр Володимирович
Концертмейстер - Янжула Тамара Володимирівна

Безверхній Іван - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Цюман Сергій Станіславович
Концертмейстер - Каленіченко Олена Петрівна


Диплом

Лисовський Павло - Кобеляцька ДМШ
Викладач - Мирошниченко Олег Анатолійович
Концертмейстер - Татарко Вікторія Михайлівна


Номінація «Струнно-смичкові інструменти» (молодша група)

Гран Прі

Лук'янчик Уляна - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Водяник Інесса Володимирівна
Концертмейстер - Матвієнко Олена Валентинівна




І місце

Скоробагатько Софія - Гадяцька ДМШ
Викладач - Гриб Валентина Михайлівна
Концертмейстер - Юревич Ольга Іванівна

Заволока Маргарита - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Здоровило Надія Миколаївна
Концертмейстер - Карпенко Тетяна Анатоліївна

Роман Софія - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Берюк Світлана Володимирівна
Концертмейстер - Карпенко Тетяна Анатоліївна




ІІ місце

Деркач Ліліана - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Деркач Альона Павлівна
Концертмейстер - Прауліна Тетяна Олександрівна

Давиденко Єгор - Кременчуцька ДМШ № 2
Викладач - Григор'єва Наталія Іванівна
Концертмейстер - Гаврилко Ірина Володимирівна

Шинкаренко Ніна - Кременчуцька ДМШ № 1 ім. П.І. Чайковського
Викладач - Горбенко Вікторія Вікторівна
Концертмейстер - Павленко Світлана Володимирівна

Дрьомова Кіра - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Мазаратій Тетяна Миколаївна
Концертмейстер - Баганець Ірина Олександрівна

Білик Єлизавета - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Головченко Олена Вадимівна
Концертмейстер - Прауліна Тетяна Олександрівна

Юхименко Семен ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Деркач Альона Павлівна
Концертмейстер - Прауліна Тетяна Олександрівна



ІІІ місце

Дорошенко Ольга
- ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Берюк Світлана Володимирівна
Концертмейстер - Полухіна Ольга Сергіївна

Гонтарь Олександра - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Берюк Світлана Володимирівна
Концертмейстер - Карпенко Тетяна Анатоліївна

Кулініч Вероніка - Кременчуцька ДМШ № 2
Викладач - Соколова-Тисяченко Лілія Іванівна
Концертмейстер - Бражник Неля Євгеніївна

Бурковська Марія - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Головченко Олена Вадимівна
Концертмейстер - Прауліна Тетяна Олександрівна



Диплом

Монахова Евеліна - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Берюк Світлана Володимирівна
Концертмейстер - Полухіна Ольга Сергіївна

Колеснік Дарина - Оржицька ДМШ
Викладач - Федоренко Юлія Валеріївна
Концертмейстер - Бутурлим Олена Василівна





Номінація «Струнно-смичкові інструменти» (середня група)

Гран Прі

Гудименко Євген - Полтавська ДМШ № 3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Ващишина Галина Іванівна
Концертмейстер - Косенко Наталія Артурівна




І місце

Фомін Данило - КПСМНЗ «ДМШ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області»
Викладач - Фоміна Жанна Олександрівна
Концертмейстер - Афанасьєва Наталія Андріївна

Удовицький Павло - КПСМНЗ «ДМШ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області»
Викладач - Работнова Світлана Леонідівна
Концертмейстер - Северина Анна Вікторівна

Лук'янчик Єгор - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Водяник Інеса Володимирівна
Концертмейстер - Матвієнко Олена Валентинівна

Ворожбіт Вікторія - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Писаренко Наталія Володимирівна
Концертмейстер - Будник Юлія Володимирівна

Яковлєв Давид - КПСМНЗ «ДМШ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області»
Викладач - Фоміна Жанна Олександрівна
Концертмейстер - Афанасьєва Наталія Андріївна




ІІ місце

Лебедєва Олександра - Кременчуцька ДМШ № 2
Викладач - Тронько Лариса Іванівна
Концертмейстер - Бражник Неля Євгеніївна

Лохвицька Дарина - Лубенська музична школа
Викладач - Романченко Альбіна Леонідівна
Концертмейстер - Данилко Валерій Миколайович

Гасан Кирило - КПСМНЗ «ДМШ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області»
Викладач - Работнова Світлана Леонідівна
Концертмейстер - Єрух Наталія Сергіївна

Тетянко Марія - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Писаренко Наталія Володимирівна
Концертмейстер - Будник Юлія Володимирівна

Гнипа Вікторія - Гадяцька ДМШ
Викладач - Гриб Валентина Михайлівна
Концертмейстер - Юревич Ольга Іванівна



ІІІ місце


Котигорошко Олена - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Водяник Інесса Володимирівна
Концертмейстер - Матвієнко Олена Валентинівна

Шинкаренко Варвара - Кременчуцька ДМШ № 1 ім. П.І. Чайковського
Викладач - Горбенко Вікторія Вікторівна
Концертмейстер - Павленко Світлана Володимирівна

Шилиманов Савелій - Кременчуцька ДМШ № 3 ім. М.М. Колачевського
Викладач - Білецька Вікторія Павлівна
Концертмейстер - Білецький Володимир Валентинович

Бистрицька Ірина - Полтавська ДМШ № 3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Ващишина Галина Іванівна
Концертмейстер - Куніцина Кіра Валентинівна


Диплом


Катеринич Каріна - Полтавська ДМШ № 3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Мелешко Світлана Вікторівна
Концертмейстер - Мелешко Павло Олександрович

Лопатіна Вероніка - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Штангеєва Віра Федорівна
Концертмейстер - Кириченко Марина Борисівна

Петренко Денис - Новосанжарська ДМШ
Викладач - Каплуновський Володимир Григорович
Концертмейстер - Болтушенков Василь Миколайович

Уланова Владислава - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Лисенко Тетяна Федорівна
Концертмейстер - Єфремова Наталія Валентинівна

Сергієнко Євгенія - Кременчуцька ДМШ № 1 ім. П.І. Чайковського
Викладач - Башинська Валентина Миколаївна
Концертмейстер - Васюкова Ірина Миколаївна

Корнієць Вероніка - Гадяцька ДМШ
Викладач - Гриб Валентина Михайлівна
Концертмейстер - Юревич Ольга Іванівна

Скрипнік Дар'я - Лубенська музична школа
Викладач - Агафонова Ірина Іванівна
Концертмейстер - Гулакова Олена Вікторівна

Мисик Аліна - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Водяник Інеса Володимирівна
Концертмейстер - Матвієнко Олена Валентинівна

Ярошенко Григорій - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Мороз Валентина Михайлівна
Концертмейстер - Молдованова Лариса Володимирівна




Номінація «Струнно-смичкові інструменти» (старша група)

І місце

Осауленко Марта - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Водяник Інеса Володимирівна
Концертмейстер - Матвієнко Олена Валентинівна

Чунадра Феодор - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Лисенко Тетяна Федорівна
Концертмейстер - Єфремова Наталія Валентинівна



ІІ місце

Гапеєва Емілія - Кременчуцька ДМШ № 1 ім. П.І. Чайковського
Викладач - Гориславець Олена Федорівна
Концертмейстер - Нефьодова Тетяна Іванівна

Бережний Денис - Кременчуцька ДМШ № 2
Викладач - Григор'єва Наталія Іванівна
Концертмейстер - Бардила Вікторія Володимирівна

Матвієнко Михайло - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Водяник Інеса Володимирівна
Концертмейстер - Матвієнко Олена Валентинівна

Георгієва Валерія - Полтавська ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Тригуб Валентина Іванівна
Концертмейстер - Молдованова Лариса Володимирівна



ІІІ місце

Чигеньова Мирослава - КПСМНЗ «ДМШ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області»
Викладач - Мартинюк Ірина Олексіївна
Концертмейстер - Єрух Наталія Сергіївна

Карпенко Дар'я - Кременчуцька ДМШ № 1 ім. П.І. Чайковського
Викладач - Раскіна Лариса Сергіївна
Концертмейстер - Павленко Світлана Володимирівна

Ставицька Ніка - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Берюк Світлана Володимирівна
Концертмейстер - Полухіна Ольга Сергіївна



Диплом

Мажарова Надія - КПСМНЗ «ДМШ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області»
Викладач - Плотнікова Альона Ігорівна
Концертмейстер - Єрух Наталія Сергіївна

Кузьменко Євгеній - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Деркач Альона Павлівна
Концертмейстер - Прауліна ТетянаОлександрівна
Номінація « Ударні інструменти»

МОЛОДША ГРУПА


І місце

Головко Олександр - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Головльов Олег Вікторович
Концертмейстер - Манюк Валерія Сергіївна

Гладкохата Євгенія - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Мазур Сергій Георгійович
Концертмейстер - Мандриченко Марина Олегівна

Кучер Даніїл - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Мазур Сергій Георгійович
Концертмейстер - Мандриченко Марина Олегівна

Момот Андрій - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Пилипенко Роман Григорович
Концертмейстер - Мордасова Світлана Олександрівна

Момот Олександр - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Пилипенко Роман Григорович
Концертмейстер - Мордасова Світлана Олександрівна


ІІ місце

Шемчук Анастасія - Диканська ДМШ ім. В.В. Ганжі
Викладач - Шкарбань Аліна Станіславівна
Концертмейстер - Ключка Олександра Валеріївна


ІІІ місце

Хоменко Катерина - Машівська ДШЕВ
Викладач - Головльов Олег Вікторович
Концертмейстер - Єрьоміна Юлія Костянтинівна


Диплом

Бряков Кирил - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Мазур Сергій Георгійович
Концертмейстер - Мандриченко Марина Олегівна




СЕРЕДНЯ ГРУПА


І місце

Богомаз Тимофій - Кременчуцька ДМШ №1 ім. П.І.Чайковського
Викладач - Кирилов Микола Миколайович
Концертмейстер - Соболевська Ніна Абрамівна


ІІ місце

Петраш Артем - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Головльов Олег Вікторович
Концертмейстер - Манюк Валерія Сергіївна

Одарюк Максим - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Мазур Сергій Георгійович
Концертмейстер - Мандриченко Марина Олегівна


ІІІ місце

Жданов Андрій - Диканська ДМШ ім. В.В. Ганжі
Викладач - Шкарбань Аліна Станіславівна
Концертмейстер - Ключка Олександра Валеріївна

Рибалко Богдан - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Дудник Євген Ілліч
Концертмейстер - Будник Юлія Володимирівна



СТАРША ГРУПА


Гран Прі

Филь Анна - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Мазур Сергій Георгійович
Концертмейстер - Мандриченко Марина Олегівна


І місце

Шиш Руслана - Полтавська ДМШ №1 ім. П.І. Майбороди
Викладач - Дудник Євген Ілліч
Концертмейстер - Будник Юлія Володимирівна


ІІ місце

В'ялий Богдан - Полтавська МШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Пилипенко Роман Григорович
Концертмейстер - Мордасова Світлана Олександрівна





Номінація «Гітара»

МОЛОДША ГРУПА


ІІ місце

Тараненко Кирило - КПСМНЗ «ДМШ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської обл.»
Викладач - Базилевич Антон Вікторович

Юрко Анастасія - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Касьяненко Митрофан Михайлович


ІІІ місце

Салашний Віталій - Гадяцька ДМШ
Викладач - Козловцов Василь Михайлович

Вовк Артем - Опішнянська ДМШ
Викладач - Пиляй Марина Валеріанівна


Диплом

Гуляєв Нікіта - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Кальна Наталія Іванівна





СЕРЕДНЯ ГРУПА


ІІ місце


Савченко Віталіна - Заводська ДМШ
Викладач - Возняк Валентина Іванівна

Скворцова Дар'я - КПСМНЗ «ДМШ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської обл.»
Викладач - Мажарова Наталія Михайлівна

Дядюра Максим - КПСМНЗ «ДМШ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської обл.»
Викладач - Базилевич Антон Вікторович

Моргун Ярослав - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Оксьоненко Людмила Анатоліївна

Ситник Ілля - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Касьяненко Митрофан Михайлович


ІІІ місце

Грушко Іван - Гадяцька ДМШ
Викладач - Гребцова Інна Василівна

Панова Ольга - ПМШМ «МАМ» ім. Р. Кириченко
Викладач - Рудяга Ніна Андріївна

Книш Дарія - Полтавська ДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка
Викладач - Рідкобород Тетяна Вікторівна

Нечай Аліса - Лохвицька ДМШ ім. І.О. Дунаєвського
Викладач - Агеєва Світлана Вікторівна

Йоша Анна - Лохвицька ДМШ ім. І.О. Дунаєвського
Викладач - Чавдар Едуард Олександрович

Шулик Олександр - Опішнянська ДМШ
Викладач - Пиляй Марина Валеріанівна


Диплом

Гулько Антон - ПМШМ «МАМ» ім. Р. Кириченко
Викладач - Рудяга Ніна Андріївна

Ткач Михайло - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Оксьоненко Людмила Анатоліївна

Верба Олександр - Гадяцька ДМШ
Викладач - Гребцова Інна Василівна

Данильченко Варвара - Полтавська ДМШ № 3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Дмітрієва Світлана Юріївна





СТАРША ГРУПА


Гран Прі

Левцун Ігор - Полтавська ДМШ № 3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Степанченко Юлія Анатоліївна


ІІ місце

Гуров Роман - Пирятинська ШЕВ
Викладач - Нічик Володимир Іванович

Назимко Олександр - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Маляр Надія Сергіївна


Диплом

Половинкін Максим - Полтавська ДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка
Викладач - Шевченко Ольга Миколаївна

Визір Сергій - Зіньківська ДМШ
Викладач - Найда Володимир Андрійович

Бишевич Артем - Лубенська музична школа
Викладач - Потенко Лариса Валентинівна



Номінація « Бандура»

І місце

Пода Владислава - Лохвицька ДМШ ім. І.О.Дунаєвського
Викладач - Гармаш Тетяна Володимирівна

Сипало Аліна - ПДМШ № 1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Коновал Олена Миколаївна

Діденко Аліна - ПДМШ № 3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Ступак Анастасія Вікторівна

Колінько Дар'я - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Срібна Любов Миколаївна
Концертмейстер - Мовчан Наталія Володимирівна

Берест Єгор - Зіньківська ДМШ
Викладач - Ремньова Наталія Петрівна

Безбородова Євгенія - ПДМШ № 1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Бойко Тетяна Юріївна

Шкурат Єлизавета - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Срібна Любов Миколаївна
Концертмейстер - Мовчан Наталія Володимирівна

Стешенко Олег - Хорольський ПСМНЗ (ДМШ)
Викладач - Мартьян Людмила Миколаївна

Третяк Олександра - Зіньківська ДМШ
Викладач - Ремньова Наталія Петрівна

Недоїдок Світлана - Великобагачанська ДМШ ім.Ф.Д. Кушнерика
Викладач - Криндач Юлія Петрівна

Живолуп Даша - Великобагачанська ДМШ ім.Ф.Д. Кушнерика
Викладач - Романенко Олена Миколаївна

Рева Олександра - Хорольський ПСМНЗ (ДМШ)
Викладач - Мартьян Людмила Миколаївна

Герасименко Надія - ПДМШ № 2 ім. В.П.Шаповаленка
Викладач - Передерій Катерина Миколаївна
Концертмейстер - Тутова Ірина Іванівна




ІІ місце

Скрипник Антон - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Явтушенко Надія Валентинівна
Концертмейстер - Кириченко Марина Борисівна

Чайка Аліна - ПДМШ № 2 ім. В.П.Шаповаленка
Викладач - Передерій Катерина Миколаївна
Концертмейстер - Тутова Ірина Іванівна

Дяченко - Жанна Гребінківська ДМШ
Викладач - Сахно Лариса Олексіївна

Левченко - Жасмін Гребінківська ДМШ
Викладач - Шорох Людмила Валентинівна

Якимець Римма - Лубенська музична школа
Викладач - Речкалова Любов Федорівна

Михайловська Олена - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Явтушенко Надія Валентинівна

Москаленко Анастасія - Лохвицька ДМШ ім. І.О.Дунаєвського
Викладач - Гармаш Тетяна Володимирівна

Гацко Анна - Гадяцька ДМШ
Викладач - Тоцька Світлана Михайлівна




ІІІ місце

Шаповалова Анастасія - Семенівська ДМШ
Викладач - Саражин Валентина Степанівна

Райда Едже - ПДМШ № 1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Касіч Ольга Іванівна

Гайворонська Анна - ПДМШ № 3 ім. Б.Р.Гмирі
Викладач - Ступак Анастасія Вікторівна

Соломоненко Владислава - ПМШМ «МАМ» ім. Р.Кириченко
Викладач - Головльова Наталія Василівна

Солод Надія - Великобагачанська ДМШ ім.Ф.Д. Кушнерика
Викладач - Романенко Олена Миколаївна

Криндач Катерина - Великобагачанська ДМШ ім.Ф.Д. Кушнерика
Викладач - Криндач Юлія Петрівна

Бордюг Єва - Великобагачанська ДМШ ім.Ф.Д. Кушнерика
Викладач - Романенко Олена Миколаївна

Живолуп Юлія - Великобагачанська ДМШ ім.Ф.Д. Кушнерика
Викладач - Романенко Олена Миколаївна

Притула Анна - Семенівська ДМШ
Викладач - Саражин Валентина Степанівна

Куварзіна Анна - Гадяцька ДМШ
Викладач - Тоцька Світлана Михайлівна

Филенко Ольга - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Явтушенко Надія Валентинівна

Жолубак - Інна Хорольський ПСМНЗ (ДМШ)
Викладач - Мартьян Людмила Миколаївна

Таран Софія - ПДМШ № 3 ім. Б. Гмирі
Викладач - Коршунова Наталія Віталіївна

Сінійчук Лілія - Великобагачанська ДМШ ім.Ф.Д. Кушнерика
Викладач - Романенко Олена Миколаївна

Прус Вікторія - Лубенська музична школа
Викладач - Речкалова Любов Федорівна

Даниленко Тамара - Чорнухинська ПСШЕВ
Викладач - Даниленко Вікторія Вікторівна

Крамаренко Марія - ПДМШ № 1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Коновал Олена Миколаївна

Заїка Софія - Пирятинська ШЕВ
Викладач - Нещерет Антоніна Олександрівна

Кузьменко Анастасія - Семенівська ДМШ
Викладач - Саражин Валентина Степанівна

Іванікова Вікторія - Гадяцька ДМШ
Викладач - Тоцька Світлана Михайлівна



Диплом

Малдрик Марія - Миргородська ДМШ ім. А.П. Коломійця
Викладач - Явтушенко Надія Валентинівна
Концертмейстер - Кириченко Марина Борисівна

Корнійко Каміла - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Мурзаєв Андрій Олександрович

Жук Анастасія - ПДМШ № 1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Бойко Тетяна Юріївна

Близнюк Агата - Гадяцька ДМШ
Викладач - Тоцька Світлана Михайлівна

Сипало Аліна - ПДМШ № 1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Коновал Олена Миколаївна

Перекопна Анастасія - Хорольська ДМШ
Викладач - Мартьян Людмила Миколаївна

Тютюнник Софія - ПДМШ № 2 ім. В.П.Шаповаленка
Викладач - Пустяк Світлана Миколаївна

Панченко Марія - Лохвицька ДМШ ім. І.О.Дунаєвського
Викладач - Гармаш Тетяна Володимирівна

Буць Анастасія - Лохвицька ДМШ ім. І.О.Дунаєвського
Викладач - Гармаш Тетяна Володимирівна

Курочка Тетяна - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Головльова Наталія Василівна

Галушка Ірина - Чорнухинська ПСШЕВ
Викладач - Даниленко Вікторія Вікторівна

Сира Анастасія - Кременчуцька ДМШ №2
Викладач - Кольченко Жанна Василівна


Номінація ­ «Народні інструменти: баян, акордеон»
Гран-прі

Кадесніков Нікіта – учень ПДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди (старша група)



І місце

Савчук Іван – учень Миргородської ДМШ ім. А.П. Коломийця (середня група)

Оніпко Валерія – учениця ПДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди (середня група)

Гончар Анастасія – учениця ПДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди (старша група)

Рибак Аліна – учениця ПДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди (старша група)



ІІ місце

Заболотний Микола – учень Горішньоплавнівської ДМШ (молодша група)

Барчук Денис – учень Лохвицької ДМШ ім. І.О. Дунаєвського (молодша група)

Гірченко Ростислав – учень ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко (молодша група)

Кобилка Андрій – учень ПДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка (молодша група)

Гаркавий Ілля – учень Градизької ДМШ ім. О.І. Білаша (середня група)

Бойко Євген – учень ПДМШ № 3 ім. Б. Гмирі (середня група)

Білінський Єгор – учень ПДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди (середня група)

Лавріненко Владислава – учениця Миргородської ДМШ ім. А.П. Коломийця (старша група)

Засядько Дмитро – учень Карлівської ДМШ (старша група)

Тихенко Ростислав – учень ПДМШ № 3 ім. Б. Гмирі (старша група)

Черняк Анна – учениця ПДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди (старша група)



ІІІ місце

Колодій Дмитро – учень Карлівської ДМШ (молодша група)

Русавський Артем – учень Хорольського ПСМНЗ (ДМШ) (молодша група)

Кулик Богдан – учень Горішньоплавнівської ДМШ (середня група)

Шалиго Ігор – учень ПДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка (середня група)

Назаренко Артем – учень ПДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди (середня група)

Оніщенко Арсеній – учень ПДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди (середня група)

Бойко Олександр – учень ПДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди (середня група)

Ковальчук Назарій – учень Миргородської ДМШ ім. А.П. Коломийця (старша група)

Мельник Дарина – учениця Хорольського ПСМНЗ (ДМШ) (старша група)

Наконечна Марина – учениця Миргородської ДМШ ім. А.П. Коломийця (старша група)

Гезей Євген – учень ПДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди (старша група)



Диплом

Карпенко Тимур – учень Карлівської ДМШ (молодша група)

Носенко Данило - учень ПДМШ № 3 ім. Б. Гмирі (молодша група)

Сердюк Ярослав - учень ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко (молодша група)

Соболєв Гавриїл - учень ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко (молодша група)

Загорулько Микола – учень Гадяцької ДМШ (середня група)

Скиба Аліна – учениця Пирятинської ШЕВ (середня група)

Іванов Тимофій - учень ПДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка (середня група)

Плис Іван - учень ПДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди (середня група)

Лобань Анна – учениця Кременчуцької ДМШ № 3 і. М.М. Колачевського (старша група)

Михайловський Владислав – учень Лохвицької ДМШ ім. І.О. Дунаєвського (старша група)

Котенко Максим – учень Градизької ДМШ ім. О.І. Білаша (старша група)

Кратенко Владислав - учень Лохвицької ДМШ ім. І.О. Дунаєвського (старша група)

Сердюк Тетяна – учениця Кобеляцької ДМШ (старша група)

Радько Артур - учень Лохвицької ДМШ ім. І.О. Дунаєвського (старша група)

Самарін Ілля - учень ПДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди (старша група)

Гасан Максим - учень ПДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка (старша група)

Номінація « Народні струнно-щипкові інструменти: домра, балалайка, цимбали»

І місце

Король Вадим - Кременчуцька ДМШ № 2
Викладач - Кравченко Ольга Василівна
Концертмейстер - Коваленко Наталія Євгеніївна

Іванішин Андрій - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Шпортько Сергій Степанович
Концертмейстер - Мордасова Світлана Олександрівна

Борисова Любов - ПДМШ № 2 ім. В.П.Шаповаленка
Викладач - Човнова Юлія Вікторівна
Концертмейстер - Тутова Ірина Іванівна




ІІ місце

Науменко Олексій - ПДМШ № 2 ім. В.П.Шаповаленка
Викладач - Гречкосій Тетяна Анатоліївна
Концертмейстер - Тутова Ірина Іванівна

Момот Анастасія - ПДМШ № 1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Кириленко Валентина Михайлівна
Концертмейстер - Молдованова Лариса Володимирівна

Москов Іван - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Резнікова Катерина Олександрівна
Концертмейстер - Мордасова Світлана Олександрівна

Діптан Анна - Чутівська ДМШ
Викладач - Лисенко Тетяна Володимирівна
Концертмейстер - Максименко Інна Геннадіївна

Данільченко Руслан - ПДМШ № 2 ім. В.П.Шаповаленка
Викладач - Рідкобород Тетяна Вікторівна
Концертмейстер - Прохазка Олена Анатоліївна

Ємець Олександра - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Власенко Олена Миколаївна
Концертмейстер - Руденко Оксана Григорівна

Яковенко Степан - Кременчуцька ДМШ № 2
Викладач - Євженко Олена Леонідівна
Концертмейстер - Конц. Першко Антоніна Юріївна

Войтко Оксана - Лохвицька ДМШ ім. І.О.Дунаєвського
Викладач - Агеєва Світлана Вікторівна
Концертмейстер - Хільченко Людмила Миколаївна



ІІІ місце

Уварова Каріна - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Резнікова Катерина Олександрівна
Концертмейстер - Мордасова Світлана Олександрівна

Періста Єлизавета - ПДМШ № 1 ім. П.І.Майбороди
Викладач - Кириленко Валентина Михайлівна
Концертмейстер - Молдованова Лариса Володимирівна

Курінна Діана - Чутівська ДМШ
Викладач - Одинець Ніна Дмитрівна
Концертмейстер - Максименко Інна Геннадіївна

Бігдан Вікторія - Глобинська ДШМ
Викладач - Мамедова Жанна Джумаліївна
Концертмейстер - Мохонько Ася Анатоліївна

Рилов Дмитро - Кременчуцька ДМШ № 2
Викладач - Євженко Олена Леонідівна
Концертмейстер - Конц. Першко Антоніна Юріївна

Євсюков Артем - Кременчуцька ДМШ № 3
Викладач - Гусіна Наталя Миколаївна



Диплом

Стеблина Жанна - Лохвицька ДМШ ім. І.О.Дунаєвського
Викладач - Агеєва Світлана Вікторівна
Концертмейстер - Хільченко Людмила Миколаївна

Дятленко Марія -Лохвицька ДМШ ім. І.О.Дунаєвського
Викладач - Агеєва Світлана Вікторівна
Концертмейстер - Хільченко Людмила Миколаївна

Носенко Павло - Горішньоплавнівська ДМШ
Викладач - Мажарова Наталія Михайлівна
Концертмейстер - Северин Анна Вікторівна

Захарченко Артем - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Шпортько Сергій Степанович
Концертмейстер - Мордасова Світлана Олександрівна

Рилов Данило - Глобинська ДШМ
Викладач - Мамедова Жанна Джумаліївна
Концертмейстер - Мохонько Ася Анатоліївна

Власенко Віталій - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Шпортько Сергій Степанович
Концертмейстер - Мордасова Світлана Олександрівна

Захарченко Марія - Великосорочинська ДМШ
Викладач - Кебка Людмила Іванівна
Концертмейстер - Радченко Ірина Леонідівна

Рябуха Анна - ПМШМ «МАМ» ім. Раїси Кириченко
Викладач - Власенко Олена Миколаївна
Концертмейстер - Руденко Оксана Григорівна
Полтава © 2018
Обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва та культури
У разі використання матеріалів сайту послатися на сторінку джерела
This site was made on Tilda — a website builder that helps to create a website without any code
Create a website